Podwysocki Sp. J, producent odzieży damskiej znany pod marką SUNWEAR oferuje wysokiej jakości wyroby z dzianin. Istniejąc na rynku od 2003 roku zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów zarówno na rynku krajowym jaki i zagranicznym.

Mamy przedstawicielstwa w Rosji, na Ukrainie, Litwie i Słowacji. Naszymi klientami są hurtownicy, pośrednicy i sieci sklepów. Jako producent odzieży damskiej dbamy głównie o zadowolenie i satysfakcję klientów. Co więcej, dbając o dobro naszych klientów, myślimy zawsze o ostatecznym odbiorcy. Kobieta decydująca się na bluzki SUNWEAR wybiera europejską elegancję na każdą okazję. Dlatego dbamy o to, żeby każda kobieta znalazła w naszej kolekcji coś dla siebie: bluzkę codzienną, sportową i wieczorową.

Zaufanie, jakim obdarowały nas Klientki przez te wszystkie lata jest wartością bezcenną, ale również zobowiązuje do tego, aby marka SUNWEAR na zawsze już kojarzyła się z dobrym stylem, a Kobiety noszące nasze ubrania czuły się piękniejsze, atrakcyjne i radosne. Aby osiągnąć ten cel nasza wzorcownia przygotowuje dwie kolekcje wiosna/lato, jesień zima za każdym razem oferując unikatowe modele.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów, jako producent odzieży damskiej dbamy o jakość surowców, dodatków i wykonania. Rozwijamy nasz asortyment, wprowadzając do każdej kolekcji żakiety, sweterki, bolerka oraz sukienki. Oferowane przez nas warunki handlowe pozwalają naszym Partnerom na komfortową i bezpieczną pracę. Projektując bierzemy pod uwagę specyfikę rynku lokalnego i eksportowego.

Dbamy o to, żeby nasi główni Odbiorcy mieli wpływ na kształt i kolorystykę kolekcji, wiedząc, ze dokładnie znają swoich Klientów. Taki system współpracy zapewnia celowość oferty. W bardzo charakterystycznych modelach produkujemy limitowane serie, które nasi Partnerzy mogą zamawiać na wyłączność.

Markę SUNWEAR tworzy grono pasjonatów i jednocześnie profesjonalistów, którzy pracują przez cały rok na sukces–wspólny sukces nasz i naszych Odbiorców.